blog o sporcie

Blog o edukacji i rozwoju osobistym

Blog o edukacji

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami i aktualnościami sportowymi a także z rynku pracy. Przygotowaliśmy blog o edukacji i rozwoju osobistym do darmowej edukacji. Zyskaj wiedzę w którym kierunku warto się rozwijać !

 

Korzystaj będą z nami:

Zapisz się do naszej grupy
Publikuj za za darmo !

Szkolenia i filmy Video
Oglądaj na naszym kanale !

Blog o pracy
Jakie kursy warto zrobić ?

Blog o edukacji (link)

 

Redakcja

Blog o pracyFirma Kar-Group, zajmuje się tworzeniem artykułów eksperckich oraz branżowych, związanych z rynkiem pracy i szkoleń.

 

Rok 2017 zapowiada się bardzo pracowicie, przygotowujemy poradniki analizy z rynku pracy i edukacji. Zapraszamy do śledzenia naszego bloga.

 

…chciałbyś u nas opublikować artykuł ?Cute female tutor writing on a whiteboard

Posiadasz wartościową wiedzę i chciałbyś się nią podzielić ?

Prześlij do nas swój autorski materiał:

 

Po sprawdzeniu wystawimy go nas stronie (podpisując nazwiskiem autora). *Jeżeli artykuł będzie zgodny z tematyką portalu oraz odpowiedniej jakości.

Adres do wysyłki: kargroup.oferta@gmail.com

 

Ważne:

W celu publikacji artykułu niezbędna jest napisanie do nas w mailu dobrowolnej formuły:

Wyrażam zgodę na publikację przez Kar-Group nadesłanego przeze mnie materiału artykułu. Za pośrednictwem portalu www.poradnik-edukacyjny-kargroup.eu, a także innych pokrewnych. Jednocześnie oznajmiam, że jestem autorem nadesłanych materiałów i mam prawo do posługiwania się nimi.

Jako firma szkoleniowa oferujemy Państwu możliwość darmowej edukacji ! Możecie podnieść swoje kompetencje na darmowych szkoleniach.

Firma Szkoleniowa Kar-Group jest instytucją szkoleniową, która widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym: 2.28/00102/2015*. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.