banner

WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE

Nie zmarnuj szansy na darmową edukację !

Życzymy owocnej nauki w dobrym nastroju !

Firma szkoleniowa Kar-Group chce zaprosić na darmowe szkolenia wiedzowe. Jako jeden z liderów na rynku szkoleń dajemy możliwość darmowej edukacji dla osób które tego potrzebują.

Szkolenia kojarzą się przede wszystkim z rozwojem zawodowym i osobistym. Zwiększają kompetencje, a także świadczą o chęci nieustannego doskonalenia w wybranej dziedzinie.  Przyjrzyjmy się bliżej wybranym darmowym kursom wiedzowym:

 
Szkolenia sportowe i trenerskie

1. Kurs Trener Personalny – / dostęp limitowany /
2. Kurs Instruktor Biegania
3. Kurs Instruktor Fitness

 
Kursy rozwoju osobistego
2. Wywieranie wpływu na ludzi – / dostęp limitowany /
 
Jak się zapisać ?

1. kliknij na wybrane szkolenie i pozostaw mail pod który wyślemy kurs (dostęp w ciągu 2 minut).
2. dostaniesz dostęp do platformy e-learningowej w ciągu 2 minut uczestniczysz w szkoleniu.

Podając swój mail zgadzasz się na wysłanie materiałów edukacyjnych w postaci darmowego szkolenia wiedzowego oraz wyrażasz zgodę abyśmy mogli wysyłać Tobie ważne informacje o promocjach, darmowych materiałach edukacyjnych, artykułach experckich. Posiadasz także prawo do wypisania (bycia zapomnianym).

Tylko dla chętnych osób, jest możliwość zdania egzaminu i otrzymania dokumentów potwierdzających dobycie szkolenia (dodatkowo płatne).

 

Skorzystaj z wiedzy i odbierz konkretne wskazówki w każdym ze szkoleń. Wybierz interesujący Cię temat i podnieś swoje kompetencje.

Gdy ktoś dobrze bada rynek pracy, wie, jakie są realne szanse na zatrudnienie. Nie żyje złudzeniami lub stereotypami, tylko funkcjonuje w rzeczywistości, mogąc lepiej przygotować się na trudności bądź zagrożenia. Twoja kariera leży w Twoich rękach, więc jeżeli uwierzysz w sukces, jesteś w stanie dojść na wcześniej obrany szczyt.

Wywieranie wpływu na ludzi – / dostęp limitowany /


 Korzystaj będąc w naszej społeczności

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami i aktualnościami a także informacjami z rynku pracy. Przygotowaliśmy blog o edukacji i rozwoju osobistym do darmowej edukacji.

Zyskaj wiedzę w którym kierunku warto się rozwijać i szkolić !


Zapisz się do naszej grupy

Darmowe kursy online

Szkolenia i filmy Video

Darmowe kursy online

Blog o pracy

Darmowe kursy online

 

Rozwój osobisty trwa przez całe życie. Póki żyjemy i funkcjonujemy, możemy rozwijać się na miarę swoich możliwości i okazji. W czasie wieloletniej pracy nad sobą, nawet pomimo początkowych sukcesów, łatwo popełnić kilka błędów. Rozwój wymaga ciągłego zaangażowania!