Bezpłatne kursy

Wybierz szkolenie dla siebie

WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE

Skorzystaj z wyjątkowej okazji nabycia kompetencji bez żadnych dodatkowych opłat. Sprawdź, dlaczego oferta Kar-Group cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Edukacja to wartość, którą warto się dzielić. Możesz rozwinąć kompetencje w wielu obszarach, nie wydając ani złotówki. Dzięki temu stajesz się jeszcze większym ekspertem w tym, co robisz na co dzień lub zdobywasz podstawy, na których chcesz budować dalszą karierę zawodową.

Tylko dla chętnych osób, jest możliwość zdania egzaminu i otrzymania dokumentów potwierdzających dobycie szkolenia (dodatkowo płatne).

SZKOLENIA SPORTOWE I TRENERSKIE

Kurs Trener Personalny​
0.00 PLN - online

Kurs Trener Personalny

Szkolenie z treningu personalnego, prowadzone jest przez kilku trenerów i instruktorów. W wersji bezpłatnej wiele bogatych materiałów PDF oraz video.

Kurs Instruktor Biegania​
0.00 PLN - online

Kurs Instruktor Biegania

Szkolenie z rozwoju ogólno-sportowego z naciskiem na bieganie.Ze szkolenia powinny skorzystać osoby których pasją jest bieganie.

Kurs Instruktor Fitness​
0.00 PLN - online

Kurs Instruktor Fitness

Szkolenie fitness-aerobik to kurs w którym nauczysz się jak być instruktorem fitness. Zdobędziesz wiedzę która przekażą w formie video instruktorzy.

Poradnik dietetyczny​
0.00 PLN - online

Poradnik dietetyczny

Jak właściwie się odżywiać ? Jak prowadzić zrównoważoną dietę. Na to i wiele innych pytań odpowie dietetyk Maciej Pokarowski.

KURSY ROZWOJU OSOBISTEGO

Jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej​
0.00 PLN - online

Rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowa kwalifikacyjna na ważny moment przed podjęciem pracy. Jak odpowiadać na pytania co mówić czego nie. Tego się dowiesz na kursie.

Wywieranie wpływu na ludzi​
0.00 PLN - online

Wywieranie wpływu na ludzi

Jak umiejętnie słuchać a także mówić. Jak prowadzić konwersację aby skutecznie rozmawiać ? Tego i wiele więcej dowiesz się na tym kursie.

Budowanie pewności siebie​
0.00 PLN - online

Budowanie pewności siebie

Jak budować poczucie własnej wartości. Jak emanować pewnością siebie na co dzień. Wiele cennych uwag i wskazówek.

Kurs administracja publiczna i samorządowa
0.00 PLN - online

Kurs administracja publiczna i samorządowa

Szkolenie administracja publiczna i samorządowa do szkolenie dla pracowników administracji samorządowej.

JAK SIĘ ZAPISAĆ

2. Kliknij na wybrany kurs – pozostaw maila
2. Na maila otrzymasz maila z potwierdzeniem zapisu
 

Podając swój mail zgadzasz się na wysłanie materiałów edukacyjnych w postaci darmowego szkolenia wiedzowego oraz wyrażasz zgodę abyśmy mogli wysyłać Tobie ważne informacje o promocjach, darmowych materiałach edukacyjnych, artykułach experckich. Posiadasz także prawo do wypisania (bycia zapomnianym). Tylko dla chętnych osób, jest możliwość zdania egzaminu i otrzymania dokumentów potwierdzających dobycie szkolenia (dodatkowo płatne).

Proste zasady, wiele korzyści

Czym różnią się darmowe i płatne szkolenia Kar-Group? Po prostu za dodatkową opłatą możesz podejść do egzaminu wewnętrznego i otrzymać certyfikat ukończenia szkolenia. Jednak same materiały edukacyjne są bezpłatne – można z nich korzystać w dowolny sposób, na przykład przeglądając online lub drukując.

Wystarczy, że wybierzesz konkretne szkolenie i podasz adres e-mail. Dosłownie po chwili otrzymasz dostęp do profesjonalnej platformy e-learningowej. Pozostawiając adres kontaktowy wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera o promocjach, artykułach czy nowych szkoleniach. Pamiętaj, że masz prawo z niego zrezygnować, ale… po co anulować przypomnienia o kolejnych zastrzykach wiedzy?

Rozwój, rozwój, jeszcze raz rozwój

Jako Kar-Group pragniemy rozwijać się w roli profesjonalnej, coraz silniej rozpoznawanej i docenianej firmy szkoleniowej, ale przede wszystkim zależy nam na dzieleniu się wiedzą. Szkolenia dotyczące rozwoju osobistego czy kompetencji komunikacyjnych są przecież społecznie pożyteczne, pozwalają zwiększać świadomość w obszarach, które spokojnie można nazwać bardzo ważnymi.

  1. Limitowany dostęp!
  2. Przynależność do społeczności stawiającej na rozwój!
  3. Ekspercka, aktualna wiedza z wielu obszarów!
  4. Darmowe i płatne kursy online!
 

Sprawdź naszego bloga, przejrzyj aktualne, bezpłatne kursy, zapisz się na jeden z nich. Skorzystaj z faktu, że wiedza nie musi kosztować wiele, by znacząco wpłynąć na rozwój kariery zawodowej. Skorzystaj z wiedzy i odbierz konkretne wskazówki w każdym ze szkoleń. Wybierz interesujący Cię temat i podnieś swoje kompetencje.

Odtwórz wideo

Gdy ktoś dobrze bada rynek pracy, wie, jakie są realne szanse na zatrudnienie. Nie żyje złudzeniami lub stereotypami, tylko funkcjonuje w rzeczywistości, mogąc lepiej przygotować się na trudności bądź zagrożenia. Twoja kariera leży w Twoich rękach, więc jeżeli uwierzysz w sukces, jesteś w stanie dojść na wcześniej obrany szczyt.

Korzystaj będąc w naszej społeczności

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami i aktualnościami a także informacjami z rynku pracy. Przygotowaliśmy blog o edukacji i rozwoju osobistym do darmowej edukacji.

Rozwój osobisty trwa przez całe życie. Póki żyjemy i funkcjonujemy, możemy rozwijać się na miarę swoich możliwości i okazji. W czasie wieloletniej pracy nad sobą, nawet pomimo początkowych sukcesów, łatwo popełnić kilka błędów. Rozwój wymaga ciągłego zaangażowania!

Opinie naszych klientów

Marcin Woźniak
Marcin Woźniak
2022-02-28
polecam
Beata Wieczorek
Beata Wieczorek
2022-02-24
Wszystkim polecam kurs . Bezcenna wiedza, miła i profesjonalna obsługa.
Renata Karasińska
Renata Karasińska
2022-01-25
uczestniczyłam w kursie z podstaw cukiernictwa, wiele przydatnych informacji, jestem bardzo zadowolona
dk. Mariusz Wrzesiński
dk. Mariusz Wrzesiński
2022-01-23
Jestem naprawdę bardzo zadowolony z kursu i samego szkolenia. Dużo dobrej wiedzy i naprawdę wszystko na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.
Paweł Kozowicz
Paweł Kozowicz
2022-01-21
bardzo dobra firma.
SOUS Gdansk
SOUS Gdansk
2022-01-15
Bardzo polecam tą firmę i jej kursy.
Woy
Woy
2022-01-15
Bardzo dobry kontakt z firmą.Ciekawe i przydatne materiały do nauki.Polecam wszystkim którzy chcą skorzystać z tej formy nauki.
Ania K.
Ania K.
2022-01-12
Można uzyskać dużo wiedzy za małe pieniądze.
Adam Mielczarek Mielczarek
Adam Mielczarek Mielczarek
2022-01-03
Bardzo dobra firma!Świetny kontakt!???
Daniela Mysiorek
Daniela Mysiorek
2021-09-18
Polecam wszystkim którzy chcą skorzystać z usług firmy.Egzamin zdany za pierwszym razem.Kontakt z firmą bardzo dobry