WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE

Nie zmarnuj szansy na darmową edukację !

Życzymy owocnej nauki w dobrym nastroju !

Skorzystaj z wyjątkowej okazji nabycia kompetencji bez żadnych dodatkowych opłat. Sprawdź, dlaczego oferta Kar-Group cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Edukacja to wartość, którą warto się dzielić. Możesz rozwinąć kompetencje w wielu obszarach, nie wydając ani złotówki. Dzięki temu stajesz się jeszcze większym ekspertem w tym, co robisz na co dzień lub zdobywasz podstawy, na których chcesz budować dalszą karierę zawodową.

Szkolenia sportowe i trenerskie

1. Kurs Trener Personalny – / dostęp limitowany /
2. Kurs Instruktor Biegania
3. Kurs Instruktor Fitness
4. Poradnik dietetyczny

 
Kursy rozwoju osobistego
2. Wywieranie wpływu na ludzi – / dostęp limitowany /
 
Jak się zapisać ?

1. kliknij na wybrane szkolenie i pozostaw mail pod który wyślemy kurs (dostęp w ciągu 2 minut).
2. dostaniesz dostęp do platformy e-learningowej w ciągu 2 minut uczestniczysz w szkoleniu.

Podając swój mail zgadzasz się na wysłanie materiałów edukacyjnych w postaci darmowego szkolenia wiedzowego oraz wyrażasz zgodę abyśmy mogli wysyłać Tobie ważne informacje o promocjach, darmowych materiałach edukacyjnych, artykułach experckich. Posiadasz także prawo do wypisania (bycia zapomnianym).

Tylko dla chętnych osób, jest możliwość zdania egzaminu i otrzymania dokumentów potwierdzających dobycie szkolenia (dodatkowo płatne).

Proste zasady, wiele korzyści

Czym różnią się darmowe i płatne szkolenia Kar-Group? Po prostu za dodatkową opłatą możesz podejść do egzaminu wewnętrznego i otrzymać certyfikat ukończenia szkolenia. Jednak same materiały edukacyjne są bezpłatne – można z nich korzystać w dowolny sposób, na przykład przeglądając online lub drukując.

Wystarczy, że wybierzesz konkretne szkolenie i podasz adres e-mail. Dosłownie po chwili otrzymasz dostęp do profesjonalnej platformy e-learningowej. Pozostawiając adres kontaktowy wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera o promocjach, artykułach czy nowych szkoleniach. Pamiętaj, że masz prawo z niego zrezygnować, ale… po co anulować przypomnienia o kolejnych zastrzykach wiedzy?

Rozwój, rozwój, jeszcze raz rozwój

Jako Kar-Group pragniemy rozwijać się w roli profesjonalnej, coraz silniej rozpoznawanej i docenianej firmy szkoleniowej, ale przede wszystkim zależy nam na dzieleniu się wiedzą. Szkolenia dotyczące rozwoju osobistego czy kompetencji komunikacyjnych są przecież społecznie pożyteczne, pozwalają zwiększać świadomość w obszarach, które spokojnie można nazwać bardzo ważnymi.

1. Limitowany dostęp!

2. Przynależność do społeczności stawiającej na rozwój!

3. Ekspercka, aktualna wiedza z wielu obszarów!

4. Darmowe i płatne kursy online!

Sprawdź naszego bloga, przejrzyj aktualne, bezpłatne kursy, zapisz się na jeden z nich. Skorzystaj z faktu, że wiedza nie musi kosztować wiele, by znacząco wpłynąć na rozwój kariery zawodowej.

Skorzystaj z wiedzy i odbierz konkretne wskazówki w każdym ze szkoleń. Wybierz interesujący Cię temat i podnieś swoje kompetencje.

Gdy ktoś dobrze bada rynek pracy, wie, jakie są realne szanse na zatrudnienie. Nie żyje złudzeniami lub stereotypami, tylko funkcjonuje w rzeczywistości, mogąc lepiej przygotować się na trudności bądź zagrożenia. Twoja kariera leży w Twoich rękach, więc jeżeli uwierzysz w sukces, jesteś w stanie dojść na wcześniej obrany szczyt.

Korzystaj będąc w naszej społeczności

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami i aktualnościami a także informacjami z rynku pracy. Przygotowaliśmy blog o edukacji i rozwoju osobistym do darmowej edukacji.

Darmowe szkolenia i filmy Video

Darmowe kursy online

Rozwój osobisty trwa przez całe życie. Póki żyjemy i funkcjonujemy, możemy rozwijać się na miarę swoich możliwości i okazji. W czasie wieloletniej pracy nad sobą, nawet pomimo początkowych sukcesów, łatwo popełnić kilka błędów. Rozwój wymaga ciągłego zaangażowania!