FAQ - często zadawane pytania

FAQ

Kontakt telefoniczny z Kar-Group jest możliwy w godzinach funkcjonowania biura, czyli od poniedziałku do piątku, między 9.00 a 17.00. Zakładka kontakt (tutaj)

Ponad 20 tysięcy uczestników szkoleń.

Tytuł Orły Edukacji 2020.

Obecność w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych – numer ewidencyjny 2.28/00102/2015.

Autorami kursów video są wyłącznie eksperci w obszarze konkretnej dziedziny – należą do nich między innymi: Maciej Rataj, Maciej Pokarowski, Jakub Żuk, Kamil Sadzik, Damian Grądzki, Krzysztof Jarczyński, Dawid Gaweł i Wojciech Mróz. Decydując się na udział w szkoleniu, masz pewność, że za jego merytoryczne przygotowanie odpowiada trener z kwalifikacjami i doświadczeniem.

Kursy online kończą się zdalnymi egzaminami w formie testu.

Do zaliczenia egzaminu wymaga się co najmniej 70% poprawnych odpowiedzi.

Ewentualna poprawka testu zaliczeniowego jest dopuszczalna i bezpłatna.

Kar-Group zaprasza do udziału w szkoleniach każdego, kto jest zainteresowany wybranym tematem niezależnie od wieku, doświadczenia zawodowego czy wykształcenia. Dzięki naszym kursom zyskujesz jako pracownik i pracodawca. Wspieramy aktywizację zawodową i powrót lub wejście na rynek pracy. Zakres wiedzy przekazywanej w poszczególnych kursach pomaga zarówno w zrozumieniu podstaw danej tematyki, jak i poszerzeniu jej o kolejne obszary. Przed podjęciem decyzji o udziale w konkretnym kursie sprawdź jednak, czy nie istnieją szczególne warunki uczestnictwa, na przykład wykształcenie minimum średnie lub dobry stan zdrowia.

Materiały dydaktyczne kursów są dostępne na platformie e-learningowej Kar-Group.

Po otrzymaniu dostępu uczestnicy mogą korzystać z zasobów platformy szkoleniowej Kar-Group w dowolnym momencie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nie, certyfikat ukończenia kursu jest dożywotni, nie ma obowiązku ani potrzeby jego odnawiania.

Nie, szkolenia mają tą samą wartość merytoryczną, a certyfikat uzyskany za ich ukończenie niczym się nie różni.

Uzyskanie certyfikatu ukończenia szkolenia Kar-Group może być pomocne przy uzyskiwaniu dotacji z Powiatowego Urzędu Pracy.

Obowiązkowe moduły kursów są obowiązkowymi materiałami do nauki pod kątem egzaminu zaliczeniowego. Znajomość wiedzy zawartej w materiałach dodatkowych nie jest natomiast sprawdzana testem.

Forma kursu online daje kursantom szerokie możliwości. W dobie powszechnego dostępu do Internetu oraz urządzeń mobilnych zapoznawanie się z materiałami tekstowymi, graficznymi czy video nie wymaga przebywania w domu czy biurze. Treści do nauki można ponadto wydrukować i czytać w tradycyjny sposób.

Na stronie szkolenia-kargroup.elk.pl promujemy ofertę kursów o tematyce sportowej (dla trenerów, menedżerów, instruktorów i dietetyków).

Różnica w cenie wynika przede wszystkim z kosztów, jakie generuje organizacja zajęć stacjonarnych. E-learning jest znacznie tańszy i łatwiejszy pod kątem logistyki dla każdej z zainteresowanych stron.

Podstawowym dokumentem potwierdzającym ukończenie kursu jest certyfikat w cyfrowym formacie PDF oraz wydrukowany. Za dodatkową opłatą można otrzymać dyplom w twardej oprawie, legitymację w formie karty-identyfikatora, certyfikat z hologramem na papierze fakturowym, pamiątkowy medal i ozdobną statuetkę z grawerem.

Tak, certyfikaty ukończenia kursu możemy przygotować w języku angielskim i niemieckim, co stanowi dodatkowy atut w trakcie poszukiwań pracy zagranicą.

Po zaliczeniu testu egzaminacyjnego Kar-Group zobowiązuje się do przygotowania i wysłania dokumentacji w terminie do 14 dni roboczych.

Zapis na kurs wymaga dokonania pełnej płatności lub zaliczki w wysokości 40%. W tytule przelewu należy podać nazwę kursu, imię, nazwisko oraz adres e-mail. Kar-Group przekazuje dostęp do platformy e-learningowej maksymalnie po 48 godzinach od zaksięgowania płatności na koncie.

Dodatkowo Kar-Group prowadzi inne kursy:

Szkolenia rozwoju osobistego: https://kursy-edu.net.pl/sklep/

Kursy techniczne: https://szkolenia-kargroup.eu/sklep/

Szybki kontakt

ris.jpg

Krajowy Rejestr
Instytucji Szkoleniowych

orzel.jpg

Zaufało nam ponad
17 000 osób

edukacji-logo-2020-200.png

Pewność wyboru

szybki kontakt

ris.jpg

KRIS - Bezpieczeństwo

orzel.jpg

zaufało nam ponad 17 000 osób

edukacji-logo-2020-200.png

Pewność wyboru

Opinie naszych klientów

Marcin Woźniak
Marcin Woźniak
2022-02-28
polecam
Beata Wieczorek
Beata Wieczorek
2022-02-24
Wszystkim polecam kurs . Bezcenna wiedza, miła i profesjonalna obsługa.
Renata Karasińska
Renata Karasińska
2022-01-25
uczestniczyłam w kursie z podstaw cukiernictwa, wiele przydatnych informacji, jestem bardzo zadowolona
dk. Mariusz Wrzesiński
dk. Mariusz Wrzesiński
2022-01-23
Jestem naprawdę bardzo zadowolony z kursu i samego szkolenia. Dużo dobrej wiedzy i naprawdę wszystko na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.
Paweł Kozowicz
Paweł Kozowicz
2022-01-21
bardzo dobra firma.
SOUS Gdansk
SOUS Gdansk
2022-01-15
Bardzo polecam tą firmę i jej kursy.
Woy
Woy
2022-01-15
Bardzo dobry kontakt z firmą.Ciekawe i przydatne materiały do nauki.Polecam wszystkim którzy chcą skorzystać z tej formy nauki.
Ania K.
Ania K.
2022-01-12
Można uzyskać dużo wiedzy za małe pieniądze.
Adam Mielczarek Mielczarek
Adam Mielczarek Mielczarek
2022-01-03
Bardzo dobra firma!Świetny kontakt!???
Daniela Mysiorek
Daniela Mysiorek
2021-09-18
Polecam wszystkim którzy chcą skorzystać z usług firmy.Egzamin zdany za pierwszym razem.Kontakt z firmą bardzo dobry