FAQ

1. Jak skontaktować się z firmą Kar-Group?

Kontakt telefoniczny z Kar-Group jest możliwy w godzinach funkcjonowania biura, czyli od poniedziałku do piątku, między 9.00 a 17.00. Zakładka kontakt (tutaj)

2. Co świadczy o wiarygodności firmy Kar-Group?

Ponad 20 tysięcy uczestników szkoleń.

Tytuł Orły Edukacji 2020.

Obecność w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych – numer ewidencyjny 2.28/00102/2015.

3. Kto przygotowuje materiały dydaktyczne szkoleń?

Autorami kursów video są wyłącznie eksperci w obszarze konkretnej dziedziny – należą do nich między innymi: Maciej Rataj, Maciej Pokarowski, Jakub Żuk, Kamil Sadzik, Damian Grądzki, Krzysztof Jarczyński, Dawid Gaweł i Wojciech Mróz. Decydując się na udział w szkoleniu, masz pewność, że za jego merytoryczne przygotowanie odpowiada trener z kwalifikacjami i doświadczeniem.

4. W jakiej formie zalicza się szkolenia online?

Kursy online kończą się zdalnymi egzaminami w formie testu.

5. Ile procent odpowiedzi stanowi próg zaliczeniowy testu na koniec kursu?

Do zaliczenia egzaminu wymaga się co najmniej 70% poprawnych odpowiedzi.

6. Czy poprawa egzaminu jest możliwa, a jeśli tak, to w jakiej cenie?

Ewentualna poprawka testu zaliczeniowego jest dopuszczalna i bezpłatna.

7. Do kogo są skierowane kursy Kar-Group?

Kar-Group zaprasza do udziału w szkoleniach każdego, kto jest zainteresowany wybranym tematem niezależnie od wieku, doświadczenia zawodowego czy wykształcenia. Dzięki naszym kursom zyskujesz jako pracownik i pracodawca. Wspieramy aktywizację zawodową i powrót lub wejście na rynek pracy. Zakres wiedzy przekazywanej w poszczególnych kursach pomaga zarówno w zrozumieniu podstaw danej tematyki, jak i poszerzeniu jej o kolejne obszary. Przed podjęciem decyzji o udziale w konkretnym kursie sprawdź jednak, czy nie istnieją szczególne warunki uczestnictwa, na przykład wykształcenie minimum średnie lub dobry stan zdrowia.

8. W jaki sposób otrzymuje się dostęp do materiałów dydaktycznych?

Materiały dydaktyczne kursów są dostępne na platformie e-learningowej Kar-Group.

9. Kiedy można korzystać z platformy e-learningowej Kar-Group?

Po otrzymaniu dostępu uczestnicy mogą korzystać z zasobów platformy szkoleniowej Kar-Group w dowolnym momencie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

10. Czy certyfikat ukończenia kursu ma określoną ważność?

Nie, certyfikat ukończenia kursu jest dożywotni, nie ma obowiązku ani potrzeby jego odnawiania.

11. Czy wartość kursu internetowego jest mniejsza od stacjonarnego?

Nie, szkolenia mają tą samą wartość merytoryczną, a certyfikat uzyskany za ich ukończenie niczym się nie różni.

12. Dlaczego kursy Kar-Group są polecane osobom planującym założenie działalności gospodarczej?

Uzyskanie certyfikatu ukończenia szkolenia Kar-Group może być pomocne przy uzyskiwaniu dotacji z Powiatowego Urzędu Pracy.

13. Czym różni się materiał dydaktyczny dodatkowy od obowiązkowego?

Obowiązkowe moduły kursów są obowiązkowymi materiałami do nauki pod kątem egzaminu zaliczeniowego. Znajomość wiedzy zawartej w materiałach dodatkowych nie jest natomiast sprawdzana testem.

14. W jaki sposób można uczyć się w trakcie kursów zdalnych?

Forma kursu online daje kursantom szerokie możliwości. W dobie powszechnego dostępu do Internetu oraz urządzeń mobilnych zapoznawanie się z materiałami tekstowymi, graficznymi czy video nie wymaga przebywania w domu czy biurze. Treści do nauki można ponadto wydrukować i czytać w tradycyjny sposób.

15. Kursy o jakiej tematyce znajdę na stronie szkolenia-kargroup.elk.pl?

Na stronie szkolenia-kargroup.elk.pl promujemy ofertę kursów o tematyce sportowej (dla trenerów, menedżerów, instruktorów i dietetyków).

16. Dlaczego kursy online są tańsze od stacjonarnych nawet o kilkaset złotych?

Różnica w cenie wynika przede wszystkim z kosztów, jakie generuje organizacja zajęć stacjonarnych. E-learning jest znacznie tańszy i łatwiejszy pod kątem logistyki dla każdej z zainteresowanych stron.

17. Jakiego rodzaju dokumentacja stanowi potwierdzenie odbycia kursu?

Podstawowym dokumentem potwierdzającym ukończenie kursu jest certyfikat w cyfrowym formacie PDF oraz wydrukowany. Za dodatkową opłatą można otrzymać dyplom w twardej oprawie, legitymację w formie karty-identyfikatora, certyfikat z hologramem na papierze fakturowym, pamiątkowy medal i ozdobną statuetkę z grawerem.

18. Czy certyfikaty ukończenia kursu są dostępne w języku obcym?

Tak, certyfikaty ukończenia kursu możemy przygotować w języku angielskim i niemieckim, co stanowi dodatkowy atut w trakcie poszukiwań pracy zagranicą.

19. Ile trwa przygotowane dokumentów potwierdzających zaliczenie kursu?

Po zaliczeniu testu egzaminacyjnego Kar-Group zobowiązuje się do przygotowania i wysłania dokumentacji w terminie do 14 dni roboczych.

20. Jak uzyskać dostęp do szkolenia?

Zapis na kurs wymaga dokonania pełnej płatności lub zaliczki w wysokości 40%. W tytule przelewu należy podać nazwę kursu, imię, nazwisko oraz adres e-mail. Kar-Group przekazuje dostęp do platformy e-learningowej maksymalnie po 48 godzinach od zaksięgowania płatności na koncie.

Zagłosuj

Categories: program kursu

Tags:

About the Author