Kurs instruktora samoobrony / zobacz jak zrobić kurs krok po kroku !

4.8/5 - (22 votes)
Kurs instruktora samoobrony

Podziel się postem

Kurs instruktora samoobrony / zobacz jak zacząć i co trzeba zrobić !

Zobacz jak zostać instruktorem samoobrony

Znajomość technik samoobrony przydaje się we wszystkich okolicznościach, zarówno kobietom, jak i mężczyznom, w każdym wieku. Z tego powodu zainteresowanie specjalistycznymi kursami samoobrony nie spada. Chcesz zostać instruktorem, który uczy ludzi skutecznie bronić się przed napastnikami? Poznaj przebieg szkolenia, które wzbogaci Twoje CV i przybliży do wymarzonego zajęcia.

Czeka na Ciebie praca | Kurs instruktora samoobrony

Polacy chcą uczyć się technik samoobrony, podobnie jak Niemcy, Brytyjczycy czy obywatele innych europejskich krajów. W przeciwieństwie do sztuk walki samoobrona opiera się przede wszystkim o sposoby neutralizacji ataku i ochrony przed napastnikiem.

I Ty możesz znaleźć satysfakcjonujące, społecznie pożyteczne i dobrze płatne zajęcie w charakterze instruktora samoobrony! Specjalistyczne kluby, stowarzyszenia i fundacje regularnie poszukują specjalistów w tym zakresie, nawet w mniejszych miejscowościach. To Twoja szansa! Własna praca połączona ze zdobyciem merytorycznej wiedzy jest drogą do osiągnięcia sukcesu.

Jeśli chcesz rozpocząć lub wzbogacić swoją przygodę ze światem samoobrony, już teraz zapisz się na profesjonalne szkolenie organizowane przez firmę Kar-Group. Szczegółowe informacje znajdziesz pod adresem https://szkolenia-kargroup.elk.pl/.

Kurs instruktora samoobrony
Kurs instruktora samoobrony

Kurs jest adresowany do…

…wszystkich osób, które:

1. chcą podnieść kwalifikacje zawodowe;

2. połączyć wiedzę praktyczną i teoretyczną;

3. zwiększyć umiejętności w dziedzinie samoobrony;

4. otrzymać dokumentację, która potwierdza kompetencje i odbyte szkolenie;

5. pasjonują się samoobroną i planują karierę w tej dziedzinie.

Jak przebiega kurs

Jeżeli wybierzesz szkolenie stacjonarne wykonasz kurs z pod opieka profesjonalnego trenera (zapisy indywidualne). Natomiast przy kursie online. Na początku otrzymujesz dostęp do nowoczesnej platformy e-learningowej. Dzięki temu oszczędzasz czas i uczysz się, gdy możesz i chcesz, np. w podróży lub po pracy. Nie ma potrzeby rezerwowania czasu na spotkania w trybie stacjonarnym, Co więcej, multimedialna forma treści edukacyjnych ułatwia przyswajanie wiedzy.

W celu zweryfikowania umiejętności zdobytych w trakcie kursu, przystępujesz do egzaminu wewnętrznego. Żeby go zaliczyć, należy udzielić przynajmniej 70% poprawnych odpowiedzi. Na szczęście przygotowane materiały edukacyjne, dostępne przez cały czas na platformie e learningowej, ułatwiają dogłębne przygotowanie. W sytuacji, gdy nie uda Ci się uzyskać wymaganych 70% poprawnych odpowiedzi, masz prawo przystąpić do bezpłatnej poprawki egzaminu.

Kurs trwa…

…dokładnie tyle, ile zaplanujesz. Otrzymujesz do 60 dni od momentu pierwszego zalogowania na platformie e-learningowej, żeby zapoznawać się z treścią w swoim tempie, według własnego klucza. Jeżeli chcesz, możesz wydrukować materiały. Spokojnie – do zdania egzaminu wystarczy dobrze zapoznać się z tym, czego uczymy, pytania nie wykraczają poza ten zakres!

Nie wahaj się ani minuty dłużej. Już dziś zapisz się na internetowe szkolenie dla przyszłych instruktorów samoobrony. Czekają na Ciebie realne pieniądze i dobra praca, dlatego rozpocznij kurs choćby teraz i zacznij zarabiać dzięki ambitnemu podejściu!

Zapisz się na kurs instruktora samoobrony

 Kursy stacjonarne i online (e-learning).

SPRAWDŹ CENY

 Zobacz nasze treningi !

Odbierz prezent / darmowa edukacja

Odkryj więcej