Kurs trener fitness online – jak zrobić kurs w Kar-Group

4.9/5 - (17 votes)

Podziel się postem

Kurs trener fitness online – jak zostać ?

Kariera instruktora fitness stoi przed Tobą otworem? Wszystko w Twoich rękach, ale zdecydowanie warto podążać za marzeniami. Podstawą jest odpowiednie przygotowanie merytoryczne, a także osobiste świadectwo. Jeśli jesteś mistrzynią lub mistrzem fitness, łatwiej jest Ci pozyskać klientów chętnych do współpracy i korzystania z Twojego wsparcia.

Kurs trener fitness online i stacjonarnie w Kar-Group

Kurs trener fitness online(zapisz się teraz lub sprawdź możliwości)

Najlepszy trener fitness

Są różne drogi prowadzące do osiągnięcia sukcesu w branży fitness. Jedni skupiają się na rozwoju własnego klubu, inni pracują w topowych siłowniach, jeszcze inni wybierają Internet, który generuje niezwykłe zainteresowanie i potencjalne dochody. Nie ma jednej, uniwersalnej porady, jak rozwinąć karierę dzięki zamiłowaniu do ćwiczeń.

Na pewno jednak trzeba lubić i umieć je wykonywać.

kurs trener fitness onlineDlatego zanim pomyślisz o zarabianiu na prowadzeniu treningów czy układaniu planów, zacznij od siebie. Pracuj nad swoim ciałem – konsekwentnie, z rozmysłem, świadomie. Buduj formę, rzeźb mięśnie, pracuj nad koordynacją ruchów, nie zapominaj o zdrowej diecie. Gdy osiągniesz pożądane efekty, przełamując własne słabości, dojdziesz do poziomu, który niejako uprawnia Cię do świadczenia usług instruktorskich.

Ale przecież nie wystarczy przekonać się na własnej skórze, że wysiłek przynosi efekty. Potrzeba doświadczenia, by pojawiły się osoby chętne do zapłacenia za treningi, za układanie planów. Na pewno w Twojej okolicy znajdują się kluby, siłownie – spróbuj znaleźć tam pracę lub chociażby kontakty, umożliwiające dalszy rozwój. Tak czy inaczej, nawet jeśli zamierzasz rozwijać głównie swoją karierę w sieci, w Twoim CV przyda się certyfikat potwierdzający umiejętności.

Otrzymasz go w Kar Group.

Kurs Instruktor Fitness Online

kurs trener fitness online
kurs trener fitness online

Firma Kar Group od lat oferuje atrakcyjne szkolenia prowadzone przez Internet, na platformach e-learningowych. Niska cena, wysoki poziom merytoryczny, dyplomy i certyfikaty również w językach obcych – to tylko część korzyści. Najważniejszą jest możliwość nauki na własną rękę, w dowolnym czasie, na dowolnym urządzeniu, w podróży, domu czy przerwie od pracy.

Otrzymując dostęp do kursu dla przyszłych instruktorów fitness, masz 60 dni na naukę. Potem wystarczy otrzymać przynajmniej 70% w wewnętrznym, internetowym egzaminie. Istnieje możliwość bezpłatnej poprawki. Brzmi zachęcająco? Sprawdź, jaki materiał obowiązuje na egzaminie i co warto wiedzieć, by zostać instruktorem fitness na najwyższym poziomie!

Zakres szkolenia

Moduł 1 skupia się na przedstawieniu elementów treningu fitness, a także współczesnych formach aerobiku. Do tego dochodzi kwestia odpowiedniego doboru muzyki, która pełni ważną rolę w trakcie treningu. Na początku warto również zagłębić się w fizjologiczne aspekty rozgrzewki.

Moduł 2 rozwija wątek choreografii i jej budowania, a także metodologii nauczania. Najwyższa pora dowiedzieć się więcej na temat wzmacniania mięśni oraz budowania wytrzymałości.

Moduł 3 przedstawia zagadnienia związane ze zbilansowaną dietą oraz celami treningowymi. Do tego dochodzi materiał dodatkowy, co prawda nieobowiązkowy na egzaminie, ale zdecydowanie warty przyswojenia. Skupia się na takich wątkach, jak kompetencje interpersonalne, zarządzanie grupą, prowadzenie zajęć czy osobowość instruktora. Kurs podsumowuje również nieobowiązkowy moduł poświęcony dietetyce i żywieniu w kompleksowym ujęciu.

Do dzieła! Zdobądź konsekwencje i poszukaj pracy w charakterze instruktora fitness, który nie tylko prowadzi zdrowy, aktywny styl życia, ale potrafi nim zarażać innych!

kurs trener fitness onlineInstruktor fitness (aerobik)

Bez optymalnego przygotowania motorycznego, sukces we współczesnym sporcie, niezależnie od dyscypliny, jest praktycznie niemożliwy. Dlatego warto ukończyć kurs, który stwarza perspektywę pracy w klubach, akademiach czy ośrodkach sportu, jak również z młodzieżą oraz w ramach treningów indywidualnych.

zapisz się          przebieg kursu          program kursu

 


Link do darmowych szkoleń – (kliknij tutaj)

fraza kluczowa: Kurs instruktor fitness online, kurs trener fitness online, kurs trener fitness online, kurs trener fitness online, kurs trener fitness onlineKurs instruktor fitness elearning, Kurs instruktor fitness przez internet, kurs trener fitness online

Odkryj więcej