Zapraszamy Państwa do darmowej strefy edukacji i rozwoju.

Zapraszamy do skorzystania z wiedzy. Więcej materiałów na naszych szkoleniach a także na kanale youtobe.

kursy video

Maciej Rataj trening personalny i siłowy

Instruktor na siłowni, trener personalny. Ukończył studia na Uniwersytecie Szczecińskim na Wydziale Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia. Czynny zawodnik w zawodach sylwetkowych.

 

Maciej Pokarowski / dietetyka i suplementacja

Absolwent dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, aktywnie propagujący zdrowy styl życia w mediach (m.in. ekspert w Pytanie na Śniadanie, TVP3 Lublin, Radio Lublin, Radio Plus).

Damian Gradzki / dietetyka sportowa

Wykształcenie wyższe z zakresu Dietetyki klinicznej. Zajmuje się opracowywanie materiałów dydaktycznych z zakresu żywienia. Specjalista w Kar-Group w zakresie dietetyki sportowej.

Krzysztof Jarczyński / techniki samoobrony

Instruktor samoobrony i boksu z wieloletnim stażem. Specjalista w Kar-Group w zakresie samoobrony.

 

Jakub Żuk trening personalny i fitness

Tener personalny, dietetyk i instruktor sportów walki, zapalony do działania, działający głównie w obszarze branży fitnes. Prowadzi podcast „Biznes przy kawie”, w którym rozmawia z czołowymi polskimi przedsiębiorcami. Wielokrotny gość w polskim radiu, między innymi w radiu trójka.

 Kamil Sadzik / survival

Członek Brygada Operacyjno Szturmowa (Wyższa Szkoła ASG Stosowanego, Wałbrzych), uzestnik kamuflażu Flecktarn dzienne mgr-inż 7-letnie. Specjalista w Kar-Group w zakresie survival.

 

Wojciech Mróz /  piłka nożna

Wojciech Mróz to trener, aktywny propagator sportu i Sądecczyzny, także społecznik, wspaniały wychowawca i pedagog. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia UKS 3 Staszkówka Jelna.

 Dawid Gaweł /  trening motoryczny

Trener przygotowania motorycznego, absolwent Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Od ponad 15 lat związany z dyscypliną karate, jako zawodnik i reprezentant Polski (liczne medale Mistrzostw Polski, Pucharu Polski, AMP, brązowy medal Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata).