Lista szkoleniowców

Jesteśmy dla Ciebie KarGroup

Inspiracje do rozwoju

Maciej Rataj - trening personalny i siłowy

Instruktor na siłowni, trener personalny. Ukończył studia na Uniwersytecie Szczecińskim na Wydziale Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia. Czynny zawodnik w zawodach sylwetkowych.

Jakub Gadula - masaż

Absolwent AWF, Popularyzator Nauki, Szkoleniowiec, Trener Przygotowania Motorycznego, Trener Personalny, Masażysta, Instruktor Gimnastyki Sportowej. Od 10 lat czynnie związany ze sportem i kulturą fizyczną. Posiada certyfikaty respektowane w całej Unii Europejskiej i USA.

Damian Gradzki - dietetyka sportowa

Wykształcenie wyższe z zakresu Dietetyki klinicznej. Zajmuje się opracowywanie materiałów dydaktycznych z zakresu żywienia. Specjalista w Kar-Group w zakresie dietetyki sportowej.

Krzysztof Jarczyński - techniki samoobrony

Instruktor samoobrony i boksu z wieloletnim stażem. Specjalista w Kar-Group w zakresie samoobrony.

Jakub Żuk - trening personalny i fitness

Trener personalny, dietetyk i instruktor sportów walki, zapalony do działania, działający głównie w obszarze branży fitness. Prowadzi podcast „Biznes przy kawie”, w którym rozmawia z czołowymi polskimi przedsiębiorcami. Wielokrotny gość w polskim radiu, między innymi w radiu trójka.

Kamil Sadzik - survival

Członek Brygada Operacyjno Szturmowa (Wyższa Szkoła ASG Stosowanego, Wałbrzych), uzestnik kamuflażu Flecktarn dzienne mgr-inż 7-letnie. Specjalista w Kar-Group w zakresie survival.

Wojciech Mróz - piłka nożna

Wojciech Mróz to trener, aktywny propagator sportu i Sądecczyzny, także społecznik, wspaniały wychowawca i pedagog. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia UKS 3 Staszkówka Jelna.

Maciej Pokarowski - dietetyka i suplementacja

Absolwent dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, aktywnie propagujący zdrowy styl życia w mediach (m.in. ekspert w Pytanie na Śniadanie, TVP3 Lublin, Radio Lublin, Radio Plus).

Dawid Gaweł - trening motoryczny

Trener przygotowania motorycznego, absolwent Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Od ponad 15 lat związany z dyscypliną karate, jako zawodnik i reprezentant Polski (liczne medale Mistrzostw Polski, Pucharu Polski, AMP, brązowy medal Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata).