Instruktor piłki nożnej co daje kurs ?

4.9/5 - (18 votes)
Instruktor piłki nożnej co daje kurs

Podziel się postem

Instruktor piłki nożnej co daje kurs ?

Zastanawiasz się co można robić po kursie trenera lub instruktora piłki nożnej ? Jest teraz wiele szkoleń na trenerów. Są wyspecjalizowane firmy które organizują szkolenia stacjonarnie i metodą e-learningową. Tym wpisem dowiesz się kim jest Instruktor piłki nożnej co daje kurs !

Komu pomaga kurs ?

– nauczycielom w-f

– pracownikom ORLIK

– osobom starającym się o dofinansowanie z Urzędu Pracy

– osobom w prywatnych szkółkach piłkarskich

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Szkolenia skierowane jest do wszystkich, którzy są zainteresowani podnoszeniem kwalifikacji w sporcie oraz chcą połączyć swoje pasje z pracą zawodową. Kurs skierowany jest do osób które chcą rozwinąć swoje umiejętności i otrzymać dokumentację potwierdzająca odbycie szkolenia.

Gdzie jest haczyk ?

Haczykiem jest fakt, że PZPN w rozgrywkach ligowych wymaga swoich kursów i szkoleń. Także myśląc o karierze w rozgrywkach profesjonalnych trzeba będzie z czasem zainteresować się takim kursem.

Jak zostać instruktorem piłki nożnej ?

Bez wątpienia piłka nożna jest najpopularniejszym najchętniej uprawianym sportem. Również w Polsce trudno o konkurencyjne dyscypliny. Kochamy oglądać żużel, skoki narciarskie czy siatkówkę, ale w przeciwieństwie do futbolu nie uprawiamy ich w praktyce. Dlatego na rynku pracy jest dużo miejsca dla profesjonalnych trenerów, czyli instruktorów gry w piłkę nożną. Dowiedz się, jak nim zostać lub sprawdź ceny.

Jeżeli interesuje Cie wiedza lub szkolenia online. Zanim dokonasz zakupu zapraszamy Cie do wypróbowania darmowego kursu.

Przetestujesz funkcjonalność platformy szkoleniowej oraz otrzymasz darmową wiedzę sportową.

 
Football manager with soccer
Instruktor piłki nożnej co daje kurs

Instruktor piłki nożnej

Bez optymalnego przygotowania motorycznego, sukces we współczesnym sporcie, niezależnie od dyscypliny, jest praktycznie niemożliwy. Dlatego warto ukończyć kurs, który stwarza perspektywę pracy w klubach, akademiach czy ośrodkach sportu, jak również z młodzieżą oraz w ramach treningów indywidualnych.

zapisz się          przebieg kursu

 

Przeczytaj także:

1. Prowadzenie klubu sportowego – zarządzanie w sporcie

2. Kurs instruktora sportu online – najlepsze kursy !

3. Sportowa emerytura ! Jak zarobić na sporcie ? 5 sposobów jak zyskać !

4. Prowadzenie klubu sportowego – zarządzanie w sporcie

Odkryj więcej