Kurs dietetyka online – jak zostać instruktorem dietetyki ?

4.9/5 - (18 votes)

Podziel się postem

Kurs dietetyka online – Jak rozpocząć naukę dietetyki ?

Jak zrobić kurs instruktora dietetyki i suplementacji ?

 

Kurs dietetyka online
Kurs dietetyka online

Polacy zaczynają żyć zdrowiej – uprawiać sport i świadomiej podchodzić do codziennej diety. Nie robią tego jednak samoistnie i w pełni samodzielnie. Większość udanych „metamorfoz” to zasługa współpracy z wykwalifikowanymi instruktorami dietetyki. Zapraszamy na kurs, który sprawi, że Ty również będziesz doradzać klientom, jak jeść. W tej branży wciąż potrzeba specjalistów, a okazji do zarobienia dobrych pieniędzy w pożyteczny sposób nie brakuje.

Czeka na Ciebie dobra praca

Jako instruktor dietetyki możesz znaleźć dobrze płatne zatrudnienie w wielu miejscach, między innymi w:

klubach i akademiach sportowych;

ośrodkach wypoczynkowych i SPA;

poradniach dietetycznych;

przychodniach i szpitalach specjalistycznych;

sanatoriach;

firmach produkujących i dystrybuujących zdrową żywność;

firmach układających diety;

Ponadto zawsze pozostaje możliwość założenia własnej działalności, a szkolenie ułatwia pozyskanie dofinansowania z Urzędu Pracy. Pokaż innym, że warto się zdrowo odżywiać, opierając się na naukowych, obiektywnych danych, które zachęcają do zrezygnowania z niezdrowej diety!

Jak przebiega szkolenie

Kurs dietetyka online
Kurs dietetyka online

Kursy, do których zalicza się szkolenie dla przyszłych instruktorów dietetyki, odbywają się nie tylko stacjonarnie, ale również za pośrednictwem nowoczesnych, profesjonalnych platform e learningowych. Poznaj ścieżkę prowadzącą do uzyskania certyfikatu, który ułatwia start lub awans na rynku pracy.

Kurs dietetyka online stacjonarnie lub online

W pierwszej kolejności otrzymujesz dostęp do systemu, czyli wspomnianej platformy e learningowej. Następnie masz czas na naukę w dowolnym czasie i miejscu. Ty decydujesz, kiedy i jak wiele materiału chcesz przyswoić, np. w podróży lub w dzień wolny od pracy. Niektórzy wolą uczyć się wcześnie rano, inni „łapią temat” dopiero późno w nocy. Multimedialne materiały są do Twojej dyspozycji przez cały czas, nawet do dwóch miesięcy od rozpoczęcia kursu.

Po nauce przychodzi czas weryfikacji wiedzy, czyli egzamin wewnętrzny. Aby go zdać, potrzeba przynajmniej 70% poprawnych odpowiedzi. Nie martw się – pytania ograniczają się wyłącznie do zakresu, który poznasz dzięki materiałom szkoleniowym. W sytuacji niezdania oferujemy możliwość bezpłatnej poprawy.

Po zdaniu egzaminu otrzymujesz dokumentację w wybranym zakresie oraz formie, którą preferujesz. Szybciej otrzymasz wersję PDF, ale jeśli poczekasz maksymalnie 2 tygodnie, dostaniesz pełną dokumentację w wersji papierowej. Na dyplomach nie ma wyróżnienia, że kurs był internetowy, a nie stacjonarny lub odwrotnie.

Dlaczego warto

Kurs dietetyka online
Kurs dietetyka online

Wybór profesjonalnej firmy szkoleniowej to gwarancja nauki na najwyższym poziomie, połączenia teorii z praktyką w przyswajalnej, ciekawej formule. Wybierasz rodzaj szkolenia, który najbardziej Ci odpowiada. W wielu przypadkach możesz otrzymać dofinansowanie.

Zostań instruktorem dietetyki bez konieczności zdawania długich studiów. Spróbuj swoich sił, niewielkim kosztem uzyskując certyfikat. Jeżeli jednak poczujesz, że to nie dla Ciebie, być może inny kurs w naszej ofercie otworzy Ci drogę do wspaniałej kariery.

Podejmij decyzję, Twoja przyszłość leży w Twoich rękach! W tym przypadku – również dieta i satysfakcja przyszłych klientów.

Kurs instruktor Dietetyki i Suplementacji

Kursant podniesie umiejętności na kursie doszkalającym. Dodatkowo CERTYFIKAT ukończenia kursu, w języku polskim i angielskim.  Po ukończeniu kursu kursant otrzymuje dokumenty Instruktor Dietetyki i Suplementacji.

sprawdź cenę          przebieg kursu          program kursu

 

 Zrób u nas dowolny kurs sportowy trenerski-instruktorski lub wypróbuj darmowe kursy:

Darmowe kursy sportowe


Link do darmowych szkoleń – (kliknij tutaj)

 

Przeczytaj także:

1. Jak negocjować ? negocjacje w biznesie – przydatne przykłady !

2. Przydatne kursy – w jaki kurs warto zainwestować ?

Odkryj więcej