Zarabiaj dzięki swojej wiedzy

Współpraca Kar-GroupDo współpracy zapraszamy wszystkich, którzy posiadają wiedzę z wybranego obszaru i posiadają kompetencje do jej przekazywania. Prowadź szkolenia stacjonarne jako trener, zdobywając tym samym nowe doświadczenia i kontakty.

Zachęcamy także do przygotowywania swoich materiałów szkoleniowych, które mogą być wykorzystywane do rozwijania kolejnych kursantów na przestrzeni lat.

Wyślij swoje CV – chętnie sprawdzimy, czy Twoje doświadczenie pasuje do naszych planów rozwoju oferty i aktualnego zapotrzebowania na ekspertów.

Zachęcamy także do kontaktu wszystkich, którzy chcą pośredniczyć w sprzedaży kursów Kar-Group, otrzymując atrakcyjną prowizję.

 

Publikuj i promuj swoje umiejętności

Współpraca Kar-GroupOd lat aktywnie działamy w Internecie na rzecz promowania rozmaitych obszarów wiedzy i rozwoju osobistego. Dlatego stwarzamy możliwość bezpłatnej publikacji w naszych mediach, co pozwala promować nie tylko nazwisko, ale również bloga czy stronę internetową.

Podeślij swoje materiały (teksty, filmy), a my po ich weryfikacji i oceny chętnie opublikujemy je, załączając link do Twojej witryny. Buduj osobistą markę i CV, dzieląc się wiedzą ze swojej dziedziny, niezależnie od tego, w czym się specjalizujesz. Nie zapomnij o załączeniu oświadczenia, które pozwoli nam wykorzystać Twoją pracę z poszanowaniem praw autorskich.

Nasze media społecznościowe:

1. blog expercki 2. tweeter 3. linkedin 4. facebook 5. blog rozwój osobisty / grupa

2. podpisz i wyślij do nas oświadczenie (pobierz), abyśmy mogli swobodnie dysponować i reklamować materiał.

 

Agencje pracy, firmy szkoleniowe

Współpraca Kar-GroupOdpowiadasz za szkolenia dużych zespołów, zarządzanie zasobami ludzkimi? Jako firma szkoleniowa o bardzo szerokiej i zróżnicowanej ofercie kursów na pewno pomożemy Ci w edukacji pracowników.

Dysponujesz środkami zewnętrznymi na rozwój? Tym bardziej skontaktuj się w celu zrealizowania projektu, który zwiększy kompetencje pracowników w wybranym obszarze.

 

 

Wspólnie dla edukacji

Współpraca Kar-GroupWiedzą dzielimy się nie tylko na komercyjnych szkoleniach, ale również w darmowych materiałach publikowanych na eksperckich blogach.

Promujemy je także na platformach Twitter, LinkedIn oraz Facebook – zachęcamy do obserwowania, a także interakcji. Chętnie współpracujemy z placówkami edukacyjnymi, fundacjami, przedsiębiorstwami i wszystkimi organizacjami, które także promują rozwój poprzez zwiększanie wiedzy i promowanie dodatkowych kompetencji.

 

 

Firma szkoleniowa Kar-Group

Kontakt do biura

Współpracuj z Kar-Group

Obsługa telefoniczna w dni robocze (pon-piąt) w godz.

09:00 – 17:00

kom. 531 707 780

mail: kargroup.oferta@gmail.com

Firma Szkoleniowa Kar-Group – współpraca partnerska

 

 

 

Oferujemy także pracę dla doświadczonych trenerów i instruktorów w postaci przeprowadzania szkoleń lub przygotowywaniu materiałów do szkoleń e-learningowych.

 

Współpracujemy z agencjami pośrednictwa pracy i firmami szukającymi pracowników.