Prowadź szkolenia dla swoich podopiecznych z naszą akredytacją

Współpraca Kar-GroupJeżeli prowadzisz zajęcia sportowe, dzięki naszej firmie możesz przeprowadzić swoim podopiecznym kursy trenerskie lub instruktorskie kończące się otrzymaniem certyfikatów. Prześlemy tobie materiały edukacyjne oraz egzaminy dla uczestników. Podniesiesz poziom i wartość swoich zajęć. Oferujemy bardzo korzystne warunki finansowe dzięki którym zarobisz więcej prowadząc swoje zajęcia.

Zachęcamy także do kontaktu wszystkich, którzy chcą pośredniczyć w sprzedaży kursów Kar-Group, otrzymując atrakcyjną prowizję.

 

Zarabiaj na nagrywaniu filmów o sporcie:

Współpraca Kar-GroupSzukamy trenerów i instruktorów którzy przygotują krótkie filmy z poradami sportowymi i edukacyjnymi.

Czego oczekujemy:

1. krótkie filmy z poradami sportowymi
2. filmy z dziedziny każdej dziedziny sportu, trening personalny, żywienie, dietetyka, fitness, piłka nożna, siatkowa, ręczna, koszykówka,samoobrona, jumping, motoryka, pływanie i inne
3. materiały przeznaczone będą na bloga oraz do szkoleń jako poradniki uzupełniające
4. każdy filmik może być o konkretnej dziedzinie ćwiczeń, rozgrzewki lub temacie jaki wspólnie ustalimy

 

Agencje pracy, firmy szkoleniowe

Współpraca Kar-GroupOdpowiadasz za szkolenia dużych zespołów, zarządzanie zasobami ludzkimi? Jako firma szkoleniowa o bardzo szerokiej i zróżnicowanej ofercie kursów na pewno pomożemy Ci w edukacji pracowników.

Dysponujesz środkami zewnętrznymi na rozwój? Tym bardziej skontaktuj się w celu zrealizowania projektu, który zwiększy kompetencje pracowników w wybranym obszarze.

 

 

Wspólnie dla edukacji

Współpraca Kar-GroupWiedzą dzielimy się nie tylko na komercyjnych szkoleniach, ale również w darmowych materiałach publikowanych na eksperckich blogach.

Promujemy je także na platformach Twitter, LinkedIn oraz Facebook – zachęcamy do obserwowania, a także interakcji. Chętnie współpracujemy z placówkami edukacyjnymi, fundacjami, przedsiębiorstwami i wszystkimi organizacjami, które także promują rozwój poprzez zwiększanie wiedzy i promowanie dodatkowych kompetencji.

 

 

Firma szkoleniowa Kar-Group

Kontakt do biura

Współpracuj z Kar-Group

Obsługa telefoniczna w dni robocze (pon-piąt) w godz.

09:00 – 17:00

kom. 531 707 780

mail: kargroup.oferta@gmail.com

Firma Szkoleniowa Kar-Group – współpraca partnerska

 

 

 

Oferujemy także pracę dla doświadczonych trenerów i instruktorów w postaci przeprowadzania szkoleń lub przygotowywaniu materiałów do szkoleń e-learningowych.

 

Współpracujemy z agencjami pośrednictwa pracy i firmami szukającymi pracowników.